Strona główna Funkcjonalność bramki Gdzie kupić bramkę Instrukcja konfiguracji Kontakt
Strona główna -> Usługa VoIPhit

Usługa VoIPhit

Tanie rozmowy telefoniczne

Niskie ceny rozmów

Usługa VoIPhit kierowana jest do klientów, dla których priorytetem są niskie ceny rozmów. Usługa świadczona jest we współpracy z operatorem Dellmont Sarl, który specjalizuje się w wyszukiwaniu najtańszej drogi kierowania połączeń przy zachowaniu dobrej jakości.

Brak gwarancji niezawodności

Ze względu na to, że priorytetem operatora jest zapewnienie najniższych możliwych cen połączeń, nie możemy zagwarantować najwyższej niezawodności usługi, gdyż takich pisemnych gwarancji nie otrzymaliśmy od operatora. Niemniej zachęcamy do testu usługi, gdyż większość naszych klientów jest z niej zadowolona. Fakt, że firma Dellmont Sarl jest najpopularniejszym operatorem VoIP na świecie, świadczy o atrakcyjności usługi.

Zapewniamy możliwość przeniesienia w dowolnym momencie środków zgromadzonych na koncie w usłudze VoIPhit na konto w usłudze otoTelefon, a więc możesz testować usługę bez ryzyka, że będziesz niezadowolony z usługi i nie będziesz w stanie wykorzystać środków zgromadzonych na koncie.

Brak numeru stacjonarnego

Operator usługi VoIPhit nie przydziela numerów stacjonarnych. Jeśli zależy Tobie na posiadaniu numeru stacjonarnego oraz na korzystaniu z usługi VoIPhit, możesz wykorzystać do odbierania połączeń konto w usłudze otoTelefon. Niestety, bramka VoIP Cisco SPA 112 nie umożliwia takiej konfiguracji, aby przy wykorzystaniu 1 aparatu telefonicznego odbierać połączenia przez jednego operatora i dzwonić przez innego (potrzebne są 2 telefony), natomiast takie możliwości zapewnia na przykład telefon biurowy albo aplikacja na telefon komórkowy.

Brak gwarancji prezentacji numeru

Ze względu na to, że priorytetem operatora jest zapewnienie najniższych możliwych cen połączeń i nie zawsze połączenia kierowane są oficjalną drogą międzyoperatorską, nie możemy zagwarantować stałej prezentacji konkretnego numeru. Osoby, do których będziesz dzwonić, będą często widziały na wyświetlaczu "numer prywatny". W panelu klienta usługi VoIPhit będziesz mógł ustawić numer, który będzie prezentował się w sytuacji, gdy dane połączenie będzie kierowane oficjalną drogą międzyoperatorską.

Strona internetowa usługi

Więcej informacji na temat usługi telefonii internetowej VoIPhit znajdziesz na stronie www.voiphit.pl

Telepartner Sp. z o.o.  |  Nasze strony:  Dane firmy   |  Faks internetowy  |  Telefonia internetowa  |  Centralka telefoniczna  |  Call center  |  Konferencja przez telefon